تکنولوژِی ساخت سیستم هوشمند

مهمترین سؤالی که در زمینه ساخت یک دستگاه مطرح می شود این است که برند کارخانه سازنده چیست؟ در جواب این سؤال با توجه به تفاوت بسیاری که بین ام اند اچ و سایر تولید کننده های سیستم هوشمند در دنیا وجود دارد، نیاز به توضیحات بیشتری داریم. اگر کارخانه تولیدکننده برای ارائه محصول خود فقط به تعدادی کلید و ماژول های هوشمند اکتفا کند ( مثل اغلب سیستم های موجود)  به راحتی می توان به مشتری نام یک برند را گفت و خلاص، ولی اگر مقوله هوشمند سازی را به معنای واقعی آن در نظر بگیریم در می یابیم که علاوه بر کلید و ماژول های روشنایی و یا مانیتور لمسی، تجهیزات بیشتری در یک سیستم وجود دارد. بطور مثال در یک سیستم هوشمند واقعی باید شیر برقی گاز به منظور جلوگیری از نشت گاز احتمالی وجود داشته باشد. دستگاه کارتخوان و قفل برقی در قسمت ورودی منزل برای داشتن یک سیستم اعلام سرقت پیشرفته ضروری است. سنسورهای اعلام حریق مورد تأیید آتشنشانی، یک سیستم اعلام تلفنی جامع، پرده های برقی، شیر برقی آب به منظور آبیاری اتوماتیک باغچه ها، کنترل درب های کنترلی پارکینگ و قفل مربوط به آیفون تصویری، تجهیزات تخصصی مربوط به کنترل دمای منزل، تجهیزات صوتی و تصویری پیشرفته و ده ها مورد دیگر همه و همه برای داشتن یک خانه رویایی و مدرن جزو مواردی است که باید توسط یک سیستم هوشمند واقعی قابل ارائه باشد. با در نظر گرفتن این موارد به راحتی لزوم استفاده از کلمه سیستم به جای کلمه دستگاه معلوم می شود.

 

تکنولوژی ساخت سیستم هوشمند 

 

در یک سیستم هوشمند شما باید یک کنترل مرکزی برای مدیریت همه تجهیزات داشته باشید که هر یک از آنها می تواند از یک برند معروف و قابل اطمینان انتخاب شده باشد که نه تنها لزومی ندارد همه آنها مربوط به یک کارخانه باشند بلکه برای رسیدن به بهترین کیفیت نباید همه آنها از یک برند انتخاب شده باشند. آیا کارخانه ای که بهترین تجهیزات آسانسور را تولید می کند، بهترین درب اتوماتیک را هم تولید می کند؟ آیا کارخانه ای وجود دارد که بهترین رادار حرکتی را تولید کند و هم بهترین شیربرقی گاز را ارائه بدهد؟ بهترین قفل برقی و هم بهترین سنسور اعلام حریق را تولید کند؟ بنابراین ملاحظه می کنید که ایده آل ترین سیستم با بکار گرفتن بهترین تجهیزات بدست می آید که احتمالاً هریک تولید یک کارخانه تخصصی است که فقط در یک یا چند مورد توان تولید دارد. همه می دانیم بهترین شیرهای برقی مربوط به کشور ایتالیا است مثل Geca  وAnello  همین طور درب های اتوماتیک مثل  Facc ولی در زمینه رادارهای حرکتی و سنسورهای اعلام حریق اغلب محصولات برتر مربوط به کارخانجات انگلیسی است مثل  Pyronix و،Appolo  خیلی از کارنجات برتر در زمینه پرده های برقی در کشور آلمان فعالیت می کنند. مانند Nord  و اغلب قفل های برقی از هسته اسپانیایی استفاده می کنند مثل  Gis و Kale. بهترین مانیتور های صنعتی تحت لیسانس کارخانجات امریکایی در تایوان تولید می شوند مثل  Easy View و صدها مثال دیگر.  بنابراین ملاحظه می کنید که اجزای یک خانه هوشمند واقعی بسیار زیاد است که بهتر است هر یک از بهترین برند خریداری شوند و کار سیستم هوشمند بعنوان مغز متفکر یک خانه، فقط کنترل و ایجاد ارتباط بین این دستگاه ها است. بطور مثال سیستم هوشمند اطلاعات مربوط به دستگاه کارتخوان را دریافت می کند و در صورت صحیح بودن آن، فرمان بازشدن قفل برقی یا درب کنترلی را صادر می کند که هریک محصول یک کارخانه متفاوت هستند و یا سنسور گاز M&H با هسته ژاپنی خود و یا سنسورهای اعلام حریق که وجود نشت گاز یا آتش سوزی را به تابلوی هوشمند اعلام می کنند،  سیستم فرمان قطع شیرگاز برقی را صادر می کند که باز هم هریک از کارخانه معتبر متفاوتی تهیه می شوند. کار شرکت ام اند اچ نیز مانند سایر شرکت های حرفه ای که نام برخی از آنها ارائه شد. فقط طراحی و تولید یک دستگاه است، تابلوی برق هوشمند و سخت افزار و نرم افزار های تخصصی آن و این اولین رمز موفقیت این شرکت طی سال های گذشته است. متخصصان این شرکت با توجه به نیاز پروژه و تجهیزاتی که در آن بکار گرفته می شود، یک تابلوی برق هوشمند و تمام اتوماتیک را طراحی و تولید می کنند که مختص همان پروژه است. همه نرم افزار ها و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز با دقت و وسواس حرفه ای تولید و یا خریداری می شوند تا در نهایت، مشتری در هنگام استفاده از سیستم از وجود یک انسجام بی نظیر و یکپارچگی مثال زدنی لذت ببرد. و در آخر فقط مشتری است که می تواند کیفیت عالی اجراای یک خانه هوشمند و تجربه قابل اطمینان کارشناسان یک شرکت و در یک کلمه اعتبار یک برند را تأیید کند. ( لطفاً به رزومه پروژه های ام اند اچ مراجعه کنید).

 

پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخی وجود ندارد

سوال از شما پاسخ از ما

  1. پرسش و پاسخ
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

گروه فنی مهندسی ام اند اچ طراح و تولید کننده سیستم های هوشمند ساختمان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها و مراکز آموزشی و فرهنگی آغاز نمود.

اهداف محوری این گروه افزایش ایمنی، امنیت و رفاه ساکنان ساختمان و همچنین ایجاد یک ساختار مدرن به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن است.

ما اینجا هستیم:

 کرج - دهقان ویلای دوم - خیابان 13 پلاک 94 

026-34218291

34218292 - 026

 5292629 - 0935

 info @ diaku.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه فنی مهندسی ام اچ محفوظ می باشد. Copyright © 2021mh

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو