اکثر کارفرمایان این شرکت، سازنده ها هستند و در واقع استفاده کنندگان سیستم، افراد دیگری هستند یعنی همان خریداران مسکن. مهمترین موضوع از نظر سازنده این است که اگر از یک آپشن تبلیغاتی مثل سیستم هوشمند استفاده می کند. این امر در مراحل بعدی برای او دردسر ساز نباشد! مشتری برای آموزش یا رفع مشکلات خود نباید مزاحم سازنده شود. بنابراین استراتژی این شرکت در تحویل پروژه ها به این شکل است که سازنده یک به یک خریداران واحدها را معرفی می کند و کارشناسان ام اند اچ موظف به تحویل سیستم به خریداران می باشند. آموزش نحوه استفاده از دستگاه و تست و تحویل دقیق قابلیت ها به مشتری، موضوعی است که همواره موجب لذت و رضایت بیشتر از خرید واحد هوشمند و در نهایت معرفی ما به سایر دوستان و آشنایان مشتری می گردد. ام اند اچ هرگز روشهای عمومی تبلیغ مثل رسانه، تابلوهای تبلیغاتی و حتی حضور در نمایشگاه ها را بی ارزش تلقی می کند. تنها عامل توسعه روز افزون بازار فروش محصولات ام اند اچ، رضایت مشتری است. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش ام اند اچ شبانه روزی بوده و حتی در ایام تعطیل مشتری می تواند در صورت نیاز با شماره هایی که در اختیارش قرار داده می شود، تماس گرفته و سؤال یا مشکل احتمالی خود را توسط کارشناسان با حوصله ام اند اچ رفع نماید.

پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخی وجود ندارد

سوال از شما پاسخ از ما

  1. پرسش و پاسخ
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

گروه فنی مهندسی ام اند اچ طراح و تولید کننده سیستم های هوشمند ساختمان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها و مراکز آموزشی و فرهنگی آغاز نمود.

اهداف محوری این گروه افزایش ایمنی، امنیت و رفاه ساکنان ساختمان و همچنین ایجاد یک ساختار مدرن به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن است.

ما اینجا هستیم:

 کرج - دهقان ویلای دوم - خیابان 13 پلاک 94 

026-34218291

34218292 - 026

 5292629 - 0935

 info @ diaku.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه فنی مهندسی ام اچ محفوظ می باشد. Copyright © 2021mh

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو