دانلود نرم افزار کنترل خانه ios

با دانلود نرم‌افزار کنترل خانه هوشمند می‌توانید جذاب‌ترین قابلیت سیستم ام‌انداچ را در اختیار داشته باشید. پس از نصب نرم‌افزار روی گوشی های هوشمند اندرویدی( Android ) یا تبلت خواهید دید صفحات نرم‌افزار خالی بوده و هیچ تصویر یا کلیدی برای کنترل آن وجود ندارد، چرا که این قسمت از کار باید توسط خود شما انجام شود به زبان ساده می‌شود گفت شما امکان این را دارید که از هر قسمت خانه بوسیله موبایل یا تبلت عکس بگیرید و کلید مصرف کننده‌ها را به آن صفحه اضافه کنید و بازدن آن کلیدها خانه را کنترل کنید. به عبارتی ساخت صفحات نرم‌افزار کنترل خانه هوشمند توسط خود شما و بنا به سلیقه شما انجام می‌گیرد. پس از نصب نرم‌افزار، حتما از سادگی کار لذت خواهید برد.

کاربرانی که از سیستم عامل IOS جهت کنترل سیستم خانه هوشمند استفاده می‌کنند می‌توانند با مراجعه به App store  نرم‌افزار ام‌انداچ را با نام MHBMS (نرم افزار قدیمی) و  MHdashboard (نرم افزار ورژن جدید)  جستجو کرده و آنرا نصب کنند. نرم‌افزار سیستم هوشمند ام‌انداچ برای نصب نیاز به جلبریک ندارد.

برای نصب نرم افزار اندروید کنترل خانه هوشمند ام اند اچ با فرمت apk روی موبایل یا تبلت بر روی آیکن های دانلود کلیک کند.

 

جهت نصب نرم افزارهای اندرویدی خانه هوشمند ام اند اچ، می‌توانید هریک از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

1-      MHBMS

2-      MHdashboard (جدیدترین ورژن)

 

 

 

پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخی وجود ندارد

سوال از شما پاسخ از ما

  1. پرسش و پاسخ
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

 

گروه فنی مهندسی ام اند اچ طراح و تولید کننده سیستم های هوشمند ساختمان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها و مراکز آموزشی و فرهنگی آغاز نمود.

اهداف محوری این گروه افزایش ایمنی، امنیت و رفاه ساکنان ساختمان و همچنین ایجاد یک ساختار مدرن به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن است.

ما اینجا هستیم:

 کرج - دهقان ویلای دوم - خیابان 13 پلاک 94 

026-34218291

34218292 - 026

 5292629 - 0935

 info @ diaku.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه فنی مهندسی ام اچ محفوظ می باشد. Copyright © 2021mh

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو